Monday , 16 July 2018
Duyurular

Microsoft MACH Programı ile Kariyerinizi Şekillendirin

Microsoft olarak yeni mezunlara – lisans ya da MBA – yönelik yürüttüğümüz işe alım programımız MACH (Microsoft Academy for College Hires) için yeni açık pozisyonlarımızı duyurduk.
Microsoft’un global olarak tüm ülkelerinde uygulanmakta olan MACH programı, 2 yıllık bir süreçte tamamlanıyor. Program, katılımcıları kendilerine uygun uzmanlık alanına yönlendirmeyi ve onların kariyer gelişimlerini desteklemeyi amaçlıyor. Katılımcıların Microsoft’a daha çabuk adapte olmasını sağlamakla birlikte tüm dünyadaki MACH’ları ve programdan mezun olanları küresel bir ağ ile birbirlerine bağlıyor. Aynı zamanda program dahilinde Orta Doğu Afrika bölgesindeki farklı ülke ve bölümlerdeki rotasyon imkanları da MACH ve MBA MACH’lara uluslararası bir deneyim elde etme imkanı sunuyor.
MACH programı hakkında daha fazla bilgi almak için Kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Şu anda MACH için açık pozisyonlarımızı aşağıdaki bağlantılara tıklayarak inceleyebilir ve size uygun olanına yine aynı bağlantıdan başvurabilirsiniz.

MBA MACH: https://eu5.advorto.com/MicrosoftGraduates/VacancyInformation.aspx?VId=18498

MACH: https://eu5.advorto.com/MicrosoftGraduates/VacancyInformation.aspx?VId=18497

 

Comments are closed.

Scroll To Top