Thursday , 19 October 2017
Duyurular:

Sistem & Ağ Yönetim Ekibi

M. Fatih ÖZYALÇIN, Sistem & Sanallaştırma Platform Yöneticisi

Fatih ÖZYALÇINYaklaşık 10 yıldır Bilişim Sektöründeyim ve farklı görevlerde bir çok projede aktif rol aldım. Kariyerimin son dönemlerinde ise bir çok bilişim semineri ve eğitimler verdim. Son zamanlarda yalnızca “Sanallaştırma” eğitimleri vermekteyim.

Son 3 yıldır ise ağırlıklı olarak “Sanallaştırma platformu” (Server Virtualization, Desktop Virtualization, Application Virtualization) ve “Cloud Computing” üzerine çalışmalar yapmaktayım.

Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesinde “Sistem ve Sanallaştırma Platform Yöneticisi” olarak görev almaktayım.

Sahip olduğum uzmanlık sertifikalarım; MCP, MCTS, MCNPS, MCSA: (Systems Administrator), MCSE: (Systems Engineer), MCSA: (Solutions Associate) MCITP: Enterprise Administrator, MCITP: Virtualization Administrator

fatihozyalcin@aydin.edu.tr | +90 (212) 444 1 428 / 10614


Aziz KADAGAN, Sistem Yöneticisi

Aziz KADAGANAziz KADAGAN 04.02.1985 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Yaklaşık 8 yıldır Sistem Yönetimi pozisyonunda çeşitli projelerde görev almıştır.
Gelişen bilişim teknolojilerini yakından takip eden Aziz KADAGAN ağırlıklı olarak “Active Directory, File Server, System Center Ailesi (SCOM, SCCM), Sanallaştırma, ESX, vSphere, Citrix” üzerine çalışmalar yürütmektedir.
Ayrıca Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA), MCP, MCTS, Windows Server 2008 R2, Server Virtualization sertifikasyonlarına ve ünvanına sahiptir.
Şu an İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde “Sistem Yöneticisi” olarak görev almaktadır.

azizkadagan@aydin.edu.tr | +90 (212) 444 1 428 / 10613

Comments are closed.

Scroll To Top